Ubekendt kunstner, signeret med monogram

Parti fra Ærø med 2 ...

Katalognr. 925

Hammerslag 0,-

Svend Nielsen

Søparti fra Bornholm, ...

Katalognr. 926

Hammerslag 0,-

Skandinavisk møbelarkitekt

Lav skænk, teaktræ, med ...

Katalognr. 927

Hammerslag 2.000,-

Kai Winding

Reol, palisander, med 1 ...

Katalognr. 928

Hammerslag 1.200,-

Ole Strøygård

Komposition, olie på ...

Katalognr. 929

Hammerslag 350,-

Allan Karms

Havneparti, olie på ...

Katalognr. 930

Hammerslag 550,-

Bogreol, palisander, med ...

Katalognr. 931

Hammerslag 650,-

7 Folkestole, model J-39, ...

Katalognr. 932

Hammerslag 3.200,-

Sofabord med ...

Katalognr. 933

Hammerslag 700,-

Sidse Werner

Stumtjener, hvidlakeret ...

Katalognr. 934

Hammerslag 0,-

Skænk med 2 skydelåger, ...

Katalognr. 935

Hammerslag 650,-

Sofabord, model 5383, ...

Katalognr. 936

Hammerslag 500,-

Bruno Mathsson

Lænestol, model Eva, ...

Katalognr. 937

Hammerslag 0,-

Sofa, flet af lærred, ...

Katalognr. 938

Hammerslag 500,-

Vejle Stole- og Møblelfabrik

Rundt sofabord, ...

Katalognr. 939

Hammerslag 0,-

Ikea, 1960´erne

5 armstole, formspændt ...

Katalognr. 940

Hammerslag 800,-

Skovby

Spisebord med udtræk, ...

Katalognr. 941

Hammerslag 0,-

Dansk møbelarkitekt

4 spisebordsstole, ...

Katalognr. 942

Hammerslag 2.400,-

Hjørneskab, palisander, 4 ...

Katalognr. 943

Hammerslag 850,-

Katalognr. 944

Hammerslag 0,-

Hjørneskab, 2 låger og 4 ...

Katalognr. 945

Hammerslag 600,-