Effekter fra spilleautomater, modelskibe, værktøj & teknik m.m.

Auktions start, kl. 15.45

Morskabsautomat

Enarmet tyveknægt, mrk. ...

Katalognr. 658

Uden vurdering

Morskabsautomat

Enarmet tyveknægt, mrk. ...

Katalognr. 659

Uden vurdering

Lotus 14 speed

Racercykel, rød, ...

Katalognr. 660

Uden vurdering

Værktøj og teknik

Jacob Jensen ...

Katalognr. 661

Uden vurdering

Værktøj og teknik

Samling bor og ...

Katalognr. 662

Uden vurdering

Værktøj

2 skruemaskiner og ...

Katalognr. 663

Uden vurdering

Bosch slagboremaskine

I kuffert

Katalognr. 664

Uden vurdering

Fuglehus

Egetræ og kobber

Katalognr. 665

Uden vurdering

Nespresso maskine samt Philip Stark citruspresser

Kapsler til ...

Katalognr. 666

Uden vurdering

Værktøj

Motorsav mrk. Home Elite ...

Katalognr. 667

Uden vurdering

Alarmsystem

Pro Sec, Protect 375, med ...

Katalognr. 668

Uden vurdering

Samling fotoudstyr

Canon digitalkamera, ...

Katalognr. 669

Uden vurdering

Samling kameraer

Voigtländer m.m., kasse ...

Katalognr. 670

Uden vurdering

Værktøj og teknik

Par aktive B&O ...

Katalognr. 671

Uden vurdering

2 USB pladespillere

Envivo audio

Katalognr. 672

Uden vurdering

Bose, JVC, Sony m.m.

CD, forstærker, ...

Katalognr. 673

Uden vurdering

Louis Poulsen m.m.

Storebror spot samt 2 ...

Katalognr. 674

Uden vurdering

Minolta kamera, solfilter, taske m.m.

Diverse blandet

Katalognr. 675

Uden vurdering

Værktøj og teknik

Forstærker mrk. Dux

Katalognr. 676

Uden vurdering

Fladsskærms-tv

Mrk. Philips, 42 tommer, ...

Katalognr. 677

Uden vurdering

Loftlamper, bordlampe m.m.

2 kasser diverse blandet

Katalognr. 678

Uden vurdering

Dansk lampeproducent m.m.

Samling lamper, kasse ...

Katalognr. 679

Uden vurdering

Værktøj og teknik

Samling håndværktøj

Katalognr. 680

Uden vurdering

Loftsbelysning, retrolamper m.m.

Kasse diverse

Katalognr. 681

Uden vurdering

Modelskib

Delvist lakeret træ

Katalognr. 682

Uden vurdering

Modelskib

Delvist bemalet træ, ...

Katalognr. 683

Uden vurdering

Modelskib med sejl

Træ

Katalognr. 684

Uden vurdering

2 modelskibe

Bemalet træ, bl.a. ...

Katalognr. 685

Uden vurdering

Modelskib

Lakeret mahogny

Katalognr. 686

Uden vurdering

Stor thailandsk skildpadde

Udskåret og forgyldt ...

Katalognr. 687

Uden vurdering