A. Michelsen, 1901

Blækhus, rokokoform, sterlingsølv, dateret 1901, signeret af Michelsen, ES og EL, fremstår med graveringer, 22 x 14,5 x 7,5 cm., vægt ca. 571,4 g.

Katalognr. 815

Vurdering 2.500,-