Andy Warhol (1928-1987)

Litografi, Campbell´s The Alphabet Soup, tryksigneret samt nummereret 2009/3000, 50 x 40

Katalognr. 866

Hammerslag 1.200,-

Ole Funder

Lænestol med sk...