Anna Felicia Hillerup (født Bilsted, 1843-1901)

Sydlandsk parti med personer foran bjerghytte og lille sø, olie på lærred, usigneret, betegnet på bagsiden, 59 x 84

Katalognr. 837

Hammerslag 750,-