Anne Tholstrup (f.1952)

4 litografier, figur kompositioner, signeret og dateret 1998, 38 x 29 /CD

Katalognr. 335

Hammerslag 1.000,-

PH80 standerlamp...

Gunleif Grube (f.1947)

2 litografier, k...