Arne Jacobsen

Ægget, sort skind, på 4-pasfod af aluminium, med vippefunktion, fremstår med brugsspor i form af ridser og små trykmærker, produceret hos Fritz Hansen772f 772g 772a 772b 772c 772d 772e

Katalognr. 772

Hammerslag 19.500,-