Arne Jacobsen

6 Myrestole, skal af lakeret ahornfinér, ben af forkromet metal, fremstår med lette brugsspor, produceret hos Fritz Hansen i år 2000

Katalognr. 758

Hammerslag 3.200,-

Kvadratisk sofab...

Dansk møbelarkitekt

Avisholder, stel...