Arne Jacobsen

AJ Pendel, grålakeret metal, produceret hos Louis Poulsen, dia. 50 cm., fremstår med lidt brugsspor. Proveniens tidligere hidhørende møbelarkitetkt Poul Cadovius

Katalognr. 133

Hammerslag 1.200,-

Poul Cadovius

Stort spejl, ram...

Arne Jacobsen

AJ Pendel, grål...