Asmussen

Bordlampe samt par stager, 24 k. forgyldte, fremstår med brugsspor og skævhed, h. 13 – 20 cm.

Katalognr. 258

Hammerslag 450,-

Georg Jensen Damask

2 Duge samt 12 s...

Holmegaard m.m.

2 skåle, fad, v...