Bang & Olufsen

Stereobænk af teaktræ monteret med aluminiumslister, stel af stål, front med 3 udtræk samt lp opbevaring, et udtræk mangler, fremstår med alm. brugsspor, 137 x 41 x 63 cm.

Katalognr. 1122

Hammerslag 1.300,-

Dansk keramiker

Bordlampe og gul...