Bentemarie Kjeldbæk (f.1952)

7 ætsninger nr. 3/100 og 28/100 samt 2 litografier nr. 77/140 og 99/140, sign. og dateret 1996 og 1997, 38 x 57 – 64 x 48, /CD

Katalognr. 390

Hammerslag 800,-