Bjørn Wiinblad

Tæppe knyttet af uld, dekoreret med blomster og ornamenter i grønne nuancer, signeret BW69 i vævningen, udført hos Wilton, enkelte brugsspor, samt let slid, 200 x 140.

Katalognr. 203

Vurdering 3.000,-

Vamo Møbler

Kvadratisk sofab...