Bænk, model 5272, patineret egetræ og flet, med minimale defekter på fletværk, produceret hos Fredericia Furniture, 138 x 46 x 38 cm.828 - vurdering - 15.000828A-kopi

Katalognr. 828

Hammerslag 12.500,-

Den Spanske Stol...

Per Kirkeby

12 litografier i...