Skænk og reol, teaktræ, model 232, front med 2 låger, håndtag af messing, top med ridser, lille finèrafslag på bagkant i venstre side, samt stel med brugsspor, 122 x 45 x 94/180 cm., produceret for FDB

Katalognr. 288

Vurdering 15.000,-