4-personers sofa, model 2219, stel af teaktræ, løse hynder med gråt uld heraf en med hul, fremstår med brugsspor og enkelte ridser, produceret hos Fredericia Stolefabrik, l. 220 cm.

Katalognr. 295

Hammerslag 0,-

Vilhelm Lauritzen

Radiohuspendel, ...

Edmund Jørgensen

Lille sidebord, ...