Kommode, egetræ, front med 4 skuffer, fremstår med enkelte brugsspor samt finérafslag, produceret hos Søborg Møbler, 100 x 48 x 66 cm.

Katalognr. 825

Hammerslag 1.300,-

Dansk design

Stumtjener af fo...

Rock 7

4 sæt gyngestol...