Carl Henning Pedersen

Litografi, Paris suite V, 20/150, signeret og dat. 1986 med blyant, erhvervet hos Galerie Moderne Silkeborg, 84 x 56/CD

Katalognr. 850

Hammerslag 3.200,-

Carl Henning Pedersen

Litografi, Paris...

Louis Poulsen

Pantera 450 pend...