Carl Henning Pedersen

Litografi, Paris suite III, 20/150, signeret og dat. 1986 med blyant, erhvervet hos Galerie Moderne Silkeborg, 84 x 56/CD

Katalognr. 848

Hammerslag 2.600,-

Carl Henning Pedersen

Litografi, Paris...

Carl Henning Pedersen

Litografi, Paris...