Carl Henning Pedersen

Litografi, Paris suite IV, 20/150, signeret og dat. 1986 med blyant, erhvervet hos Galerie Moderne Silkeborg, 84 x 56/CD

Katalognr. 849

Hammerslag 2.400,-

Carl Henning Pedersen

Litografi, Paris...

Carl Henning Pedersen

Litografi, Paris...