Himmeldronningen, litografi, tryksigneret CPH67, Fra Firenzehjælpens Kunstmappe 1967, arkstørrelse 41,8 x 37,7 cm./CD
Send os en forespørgsel
Har du spørgsmål angående Carl-Henning Pedersen (1913-2007), eller ønsker du detaljerede billeder eller information.
Kan du sende os en forespørgsel gennem formularen herunder.
Carl-Henning Pedersen (1913-2007)
Katalognr. 488
Hammerslag -,-