Carl-Henning Pedersen (1913-2007)

Himmeldronningen, litografi, tryksigneret CPH67, Fra Firenzehjælpens Kunstmappe 1967, arkstørrelse 41,8 x 37,7 cm./CD

Katalognr. 488

Hammerslag -,-

Erling Torvits

Chatol af palisa...