Carl Neumann (1833-1891)

Marine med talrige skibe og fiskerbåd med personer, olie på lærred, sign. og dateret 1871, 90 x 142, lærred fremstår med krakeleringer og rens må påregnes820a

Katalognr. 820

Hammerslag 7000,-