Solnedgang ved Møns Klint med sejlbåd i horisonten, olie på lærred, signeret HJ, 30 x 44/CD
Send os en forespørgsel
Har du spørgsmål angående Carlo Hornung-Jensen (1882-1960), eller ønsker du detaljerede billeder eller information.
Kan du sende os en forespørgsel gennem formularen herunder.
Carlo Hornung-Jensen (1882-1960)
Katalognr. 544
Hammerslag 500,-