Claus Ejner (f. 1967)

Komposition, vandfarve på papir, signeret og dateret 2012, 38 x 43/CD

Katalognr. 322

Hammerslag 800,-

Kommode med 3 sk...

Kurt Olsen

Armstol, model 2...