Dansk møbelprocent

Høj skænk, teaktræ, front med 3 skydelåger samt 3 skuffer, fremstår med brugsspor, ridser samt enkelte brændemærker på top, et greb defekt, del medfølger, 165 x 45 x 113 cm.

Katalognr. 1151

Hammerslag 500,-