Chatol/sminkemøbel, palisander, fremstår med brugsspor samt enkelte finerskader, 90 x 44 x 112

Katalognr. 834

Hammerslag 1.400,-

Hans Tyrrestrup

Litografi, kompo...

Spisebord med ho...