Dansk møbelsnedker

6 bogkasser, Pitchpine, her 2 med låger, 60 x 60 cm., fremstår med ridser og brugsspor796a

Katalognr. 796

Hammerslag 0,-

Arne Vodder

Lav skænk, pali...