Dansk snedkermester

Høj kommode på ben, teaktræ, front med 7 skuffer, greb af messing, fremstår med enkelt finérafslag på skuffe samt med brugsspor, 70 x 50 x 140 cm.

Katalognr. 303

Hammerslag 2.200,-