Egon Banke

2 malerier, kompositioner, olie på lærred, betitlet Tøbrud og og Boulevard i Paris, dateret 1965 og 1969, 36 x 68 – 55 x 67, /CD

Katalognr. 1168

Hammerslag 200,-