Egon Lauridsen

13 moccaskeer, forgyldt sterlingsølv, prydet med farvet emalje, sign. Ela, l. 9,4 cm., 2 fremstår med lidt afskalning, totalvægt ca. 112,5 g.

Katalognr. 900

Hammerslag 350,-

Cohr, Herregård

12 kaffeskeer, s...

GAB, Olga

Dele til bestiks...