Ejvind A. Johansson for FDB

6 spisebordsstole, model J64, senere lyseblålakeret bøgetræ, fremstår med brugsspor og let slitage

Katalognr. 211

Hammerslag 9.200,-

John Alberg

Rundt bord med ...