Emil Gottlieb Schuback (1820-1902)

Landskab med træer samt hustag, olie på plade, signeret E.Schuback, elev af Cornelius og H. Hess i München, 16,5 x 26,5

Katalognr. 684

Hammerslag 1.500,-