Erwin Kuchta

2 malerier, selvportræt samt landskab, olie på lærred, 71 x 79 – 84 x 70

Katalognr. 860

Hammerslag 200,-

Leif Sylvester

Signeret kunsttr...

Entrésæt, teak...