Finn Juhl

2 underskabe fra skrivebord i Diplomatserien, teaktræ, monteret med ben, fremstår med brugsspor og slid228a 228b 228c 228d

Katalognr. 228

Hammerslag 1.200,-

Peter Madsen

2 akvareller med...