Fritz Hansen

Par stole med stel af massiv lakeret bøgetræ, sæder med grønligt uld, stemplet FH uder sæde, fremstår med kraftige brugsspor.

Katalognr. 913

Hammerslag 0,-

Stolefabrikken Odense

Lille spisebord,...

Gammel ampel

Blåt glas, l. 3...