Georg Jensen

Margueritring, 24 k. forgyldt sterlingsølv, prydet med hvid emalje, str. 57, fremstår med lidt brugsspor samt lille revne på ét blad

Katalognr. 602

Hammerslag 400,-

Bernhard Hertz

Margueritarmlæn...

Hans Hansen

Armring, sterlin...