Gunleif Grube (f.1947)

2 litografier, kompositioner betitlet Lykkefuglen, sign. og dateret 2005, nr. 115/180 og 145/180, bog medfølger omhandlende kunstnerens værker, 53 x 38 /CD

Katalognr. 336

Hammerslag 0,-