Gunnel Nyman

Vase med indblæste bobler, klart og auberginefarvet kunstglas, usigneret og unummereret, fremstår med enkelte ridser, h. 14 cm.

Katalognr. 24

Hammerslag 0,-

John Rundstrøm

Skulptur, bronze...