Gunnel Nymann

Vase af klart glas dekoreret med indblæste bobler, sign. G. Nymann, Nuutajärvi Notsjö, fremstår med enkelte småridser, h. 9.5 cm.

Katalognr. 212

Hammerslag 200,-