Håndbygget modelskib, Victory

Udskåret og bemalet træ, l. 105 cm., h. 75 cm.

Katalognr. 649

Hammerslag 1.200,-

Kaminur, 1800-tallet

Forgyldt messing...

Jugend jardiniere

Bemalet terracot...