Dobbeltseng, teaktræ, med gavl af sort kunstskind, sideborde med løse sorte glasplader, produceret hos Getama, indvendige mål 200 x 146 cm., 2 væglamper af teaktræ og hvidt opaline medfølger

Katalognr. 270

Hammerslag 3.000,-

Finn Østergaard

Albert lænestol...

Lars Swane (1913-2002)

3 litografier, ...