Par lænestole, Cigaren, model GE-240, Bejdset bøgetræ, løse hynder med grænt uld, fremstår med brugsspor samt ridser, produceret hos Getama, ej stemplede.

Katalognr. 275

Hammerslag 12.000,-

Vico Magistretti

Lysekrone, model...

Sybord, palisand...