Par Butterfly lænestole, stel af sortlakeret bøgetræ med sæde og ryg af sort skind, fremstår med enkelte ridser og brugsspor, produceret hos Getama

Katalognr. 309

Hammerslag 6.400,-

Briks/daybed, mo...

John Vedel-Rieper

Barvogn model Bo...