Opretstående seng i kabinet af teaktræ, model RY-100, nedfældelig front med sjeneflet, fremstår med skjolder, ridser og brugsspor, produceret hos Ry Møbelfabrik, 100 x 36 x 206 cm., madrasmål 190 x 83 cm.

Katalognr. 328

Hammerslag 6.200,-