Bamsestol, model AP-19, negle og ben af teaktræ, betræk af koboltblå uld, fremstår med brugsspor i form af let blegning på 1 armlæn, lette ridser på 1 bagben samt enkelte pletter på sæde, produceret hos AP-stolen

Katalognr. 147

Hammerslag 65.000,-