Hans Olsen

2-personers sofa, sort skind, model 800/2, ben af teaktræ, hynder fremstår med kraftige brugsspor og krakeleringer, produceret hos Skipper Møbler.

Katalognr. 325

Hammerslag 0,-

Sofabord af mass...