Hans Scherfig (1905-1979)

Opstilling med guldfisk og hyacinter i hyacintglas, litografi, signeret og nummereret med bly 227/250, Scherfig 1968, paspartout let gulnet, 46 x 57/CD

Katalognr. 197

Hammerslag 3.400,-