Henry Eriksen (1915-1995)

Opstilling med lyserøde blomster i vindueskarm, sign. og dateret 1989, olie på lærred, 36 x 44/CD

Katalognr. 161

Hammerslag 2.200,-

PH 4/3 loftsbely...