Henry Heerup (1907-1993)

Litografi, Moder med barn foran træ, sign. og nummereret med blyant, nr. 352/500, 52 x 40/CD

Katalognr. 364

Vurdering 1.500,-

Poul Cadovius

Reolsystem, Syst...