Hugo Hedemann (1902-1995)

Komposition, olie på lærred, signeret Hedemann 1966, 100 x 104 /CD

Katalognr. 394

Vurdering 800,-

Gunni Omann

Fritstående skr...

Poul Cadovius

Reolsystem, Syst...